X
خرید میوه خشک - خرید آنلاین میوه خشک s

خرید میوه خشک - خرید آنلاین میوه خشک

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 113
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 112
» بازديد سال : 112
» بازديد کل : 112
» اعضا : 0
» مطالب : 5

خرید آنلاین میوه خشک


تاریخ انتشار پست : 1399/12/17 بازدید : 13

اغلب می‌شنوم که اگر من همه  خرید میوه خشک آنلاین سبزیجات و میوه‌ها را که توصیه می‌شود در یک روز خورده شوند خریدم ، اما این کار می‌تواند روی یک بودجه انجام شود .

براساس خط‌مشی‌های رژیمی سال ۲۰۱۵ برای آمریکایی‌ها , یک فرد با رژیم ۲۰۰۰ کالری به ۲ فنجان میوه و ۲ و نیم فنجان سبزیجات در هر روز و نصف فنجان سبزیجات و ۱۴ فنجان میوه در هر هفته نیاز دارد . آمریکا سبزیجات را به گروه‌های ویژه‌ای تقسیم می‌کند که شامل سبزیجات سبز تیره ( نصف فنجان ) , سبزیجات قرمز و نارنجی ( 5 - نیم فنجان ) , لوبیا و نخود فرنگی ( 5 فنجان ) , سبزیجات starchy ( 5 فنجان ) و دیگر سبزیجات ( 4 فنجان ) می‌شوند . شیر تازه , کنسرو شده , خشک , خشک و ۱۰۰ درصد به طور مساوی به سمت دریافت توصیه می‌شود , با این حال اکثر میوه‌ها توصیه شده باید از کل میوه‌ها حاصل شوند .

برای کمک ، در اینجا برخی از اشاراتی وجود دارند که می‌توانید بدون شکستن بودجه ، سبزیجات و میوه‌ها را به گاری grocery اضافه کنید :

در فصل خرید کنید . اگرچه بسیاری از میوه‌ها و سبزیجات تازه در طول سال در دسترس هستند ، اما برخی از آن‌ها وقتی در فصل هستند ارزان‌تر هستند . هم چنین به خاطر داشته باشید که همه انواع میوه‌ها و سبزیجات مغذی هستند ، بنابراین غذاهای کنسروی و یخ زده نیز خوب هستند .

بیشتر بخر . زمانی که چیزهای ویژه‌ای در مورد میوه‌ها و سبزیجات وجود دارد ، بیشتر خرید کنید. اما اگر از آن استفاده کنید بیشتر بخرید ، یا فقط پول را در سطل اشغال خواهید کرد . غذاهای کنسرو شده بسیار طولانی‌تر از غذاهای تازه هستند و می‌توانند به اندازه کافی سالم باشند . سبزیجات را باز کنید تا سدیم را کاهش دهید . برای کاهش قند میوه، میوه را خیس کنید .

وقتی گرسنه هستید خرید کنید . ممکن است وسوسه شوید چیزهایی را بخرید که در لیست شما نیستند . خرید ناگهانی یک بسته کلوچه … در فروش … می‌تواند ۲.۵ دلار یا بیشتر ، یا بیش از یک پوند از موز یا بروکلی برای شما هزینه داشته باشد.

لیستی تهیه کنید و به آن بچسبید و از خرج کردن پول برای آیتم‌های غیر ضروری خودداری کنید . برای آماده‌سازی سبزیجات یک‌بار و سپس استفاده از باقی‌مانده‌ها در اواخر هفته برنامه‌ریزی کنید . به عنوان مثال ، از بروکلی استفاده کنید و سپس باقی مانده‌های را در یک بسته‌بندی تخم‌مرغ در اواخر هفته استفاده کنید . یا کلم ، اتاق‌های بخار برای شام را خریداری کرده و سپس در هفته بعد از باقی مانده‌های سوپ استفاده کنید .

انواع سبزیجات منجمد ، کنسرو شده و خشک میوه‌ها و سبزیجات را در لیست خود قرار دهید . آن‌ها همه مغذی هستند و برای وعده‌های غذایی سریع مفید هستند .

آن را ساده نگه دارید ، به معنی خرید سبزیجات و میوه‌ها به ساده‌ترین شکل خود باشید . قبل از مصرف ، شسته شده و فرآوری شده ، مناسب هستند ، اما اغلب هزینه بسیار بیشتری دارند .

منبع : میوه‌ها و Veggies - - وب سایت دیگر

یاد بگیرید که چگونه سبزیجات بیشتری را در رژیم غذایی خود با نکات مربوط به خرید ، نکات ذخیره‌سازی و تکنیک‌های آشپزی در دوره آنلاین جدید خود به طور کامل ترکیب کنید .

https://onlinefruits.wufoo.com/forms/oeoeuoe-oeuuoeoeuoeu-uuuu-oeoeu

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد