X
خرید میوه خشک - فواید نارگیل خشک برای بهبود گوارش کبد s

خرید میوه خشک - فواید نارگیل خشک برای بهبود گوارش کبد

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 114
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 113
» بازديد سال : 113
» بازديد کل : 113
» اعضا : 0
» مطالب : 5

فواید نارگیل خشک برای بهبود گوارش کبد


تاریخ انتشار پست : 1399/12/30 بازدید : 9

توجه به لوگوی اصلی فواید نارگیل خشک تغذیه شده برای تغذیه با رژیم غذایی و رژیم غذایی مدیریت وزن و راهنمای غذایی نارگیل مرجع مدیریت وزن : آیا فواید سلامتی وجود دارد ?

در این مقاله , اطلاعات تغذیه پتانسیل سلامت بالقوه نارگیل برای گزینه‌های سالم نارگیل که ممکن است فکر کنید , نارگیل واقعا ً یک آجیل است ? واقعیت این است که نارگیل می‌تواند به عنوان یک میوه , میوه یا بذر طبقه‌بندی شود که بستگی به معیارهای استفاده از آن دارد. نارگیل عموماً به عنوان میوه دیده می‌شود . آن‌ها خرید میوه خشک به خاطر اضافه کردن طعم شیرین , معطر و حتی گرمسیری به ظرف‌ها شناخته می‌شوند .

نارگیل با نام علمی نارگیل نارگیل رشد می‌کند . آن‌ها احتمالا ً از هند و جنوب شرقی آسیا منشا گرفته‌اند . امروزه نارگیل در اقلیم‌های گرم در سراسر جهان مانند کاراییب و بخش‌هایی از آفریقا و آمریکای جنوبی رشد می‌کند .

گوشت نارگیل پوست سفید پوست یک نارگیل است که آن را " هسته " می‌نامند . " گوشت نارگیل می‌تواند برای ایجاد روغن نارگیل , کرم نارگیل , شیر نارگیل و نارگیل خشک استفاده شود . البته شما می‌توانید آن را تازه بخورید .

تحقیقات نشان می‌دهد که گوشت نارگیل حاوی چربی‌های مغذی و دیگر فواید بالقوه سلامتی است .

نارگیل اطلاعات تغذیه عموما ً به عنوان منبع چربی سالم در نظر گرفته می‌شود . گوشت حاوی پروتئین و فیبر و همچنین برخی مواد معدنی ضروری مانند :

منیزیم مس منگنز , دو قاشق سوپ خوری نارگیل تازه و خرد شده حاوی مواد مغذی زیر است :

کالری کم‌تر از ۱ گرم پروتیین , به عنوان بخشی از فواید سلامتی نارگیل از نظر تاریخی , از نارگیل به عنوان بخشی از طب سنتی استفاده می‌کند . گفته می‌شود گوشت در میان چیزهای دیگر :

مقابله با برخی سموم که در برابر بیماری حفاظت از بیماری محافظت می‌کند , محققان را کشت و برخی از فواید بالقوه نارگیل را مورد بررسی قرار داده‌اند . می‌توانست :

تحمل کنید . گوشت نارگیل حاوی مقادیر زیادی از اسیده‌ای چرب زنجیره متوسط است , نوعی چربی اشباع‌شده که برای بدن انسان بسیار ساده‌تر از چربی حیوانی است . این چربی‌ها , که هم چنین تری گلیسرید زنجیره‌ای متوسط نیز نامیده می‌شوند , برای افزایش استقامت ورزش‌کاران آموزش‌دیده ثابت شده‌است .

به شما بهداشت دهانی بهتری بدهید . گونه‌های یافت‌شده در گوشت نارگیل حاوی خواص ضد میکروبی هستند . این می‌تواند در پیش‌گیری از عفونت ناشی از کانال‌های ریشه و دیگر مسائل دندان مفید باشد . اگر چه خوردن گوشت نارگیل جایگزینی برای بهداشت مناسب دندان نیست , می‌تواند به کشتن تعدادی از باکتری‌های ناخواسته که در دهان شما یافت می‌شوند و از لثه و دندان‌ها از عفونت و ایجاد حفره کمک کند .

به شما در کاهش وزن کمک می‌کند . خوردن منظم گوشت نارگیل ممکن است به کاهش وزن کمک کند . ماده‌ای که به طور گسترده در گوشت نارگیل یافت می‌شود با سوزاندن چربی همراه است .

نمایش همه

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد